Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

      ZAPRASZAMY DO OSIELCA na VI rundę MSPP

Zarząd klubu MTR Osielec serdecznie zaprasza na kolejne zmagania w eliminacjach Mistrzostw Strefy Polski Południowej w motocrossie, które rozegrane zostaną na Torze Przykiec w Osielcu 26 sierpnia w godzinach od 9-tej do około 16-tej. W tym czasie rozegrane zostaną kwalifikacje i główne zawody. Jest to już przedostatnia runda tych eliminacji, gdzie walka o tytuły mistrzowskie będzie bardzo ostra i pełna emocji.

Obecnie po pięciu rundach z naszego klubu wyłoniło się trzech liderów broniących tytułów mistrzowskich: Kamil Maślanka MX 85, Wanessa Rapacz MX Kobiety oraz Piotr Szczepanek MX Open.

Z kolei tytułów wicemistrzowskich z naszego klubu będzie bronić czterech naszych zawodników w następujących klasach: Oskar Stabrawa MX85, Zuzanna Rusin MX Kobiety, Dariusz Rapacz MX Junior i Łukasz Papierz MX Open.

Następnie w obronie tytułów drugiego wicemistrza stanie trzech naszych riderów w osobach:Szymon Masarczyk MX65, Dawid Jopek MX85 oraz Michał Śpiewok MX Open.

Więc jak widać podczas tej rundy mistrzostw będą niesamowite emocje, adrenalina na pewno będzie duża i z pewnością będzie co oglądać. A dla załagodzenia emocji będzie smaczna i różnorodna gastronomia oraz napoje orzeźwiające.
Dzień wcześniej zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą , która odprawiona będzie przy Torze Przykiec o godzinie 16-tej.
(Przewidujemy klasę dla najmłodszych MX 50 do 8 lat)
ZAPRASZAMY
plakat i mapa dojazdu

Pobierz HARMONOGRAM

Pobierz REGULAMIN