Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

      MISTRZOSTWA SŁOWACJI W SNOWCROSSIE - FINAŁ

U progu rozpoczęcia sezonu w naszym klubie mamy już jeden wspaniały tytuł, jest nim tytuł mistrzowski w konkurencji snowcross, który po trzech ostrych rundach wywalczył na Słowacji Gabriel Rapacz.
Właśnie wczoraj w Ostravska Leśna na naśnieżonym stoku z typowymi naskokami i zakrętami , rozegrana została ostatnia, decydująca runda Mistrzostw Słowacji w snowcrossie, która ostatecznie miała wyłonić najlepszych snowcrossowców. Walka była przednia, bo ważyły się punkty do tytułów mistrzowskich a pogoda, która była bardzo niekorzystna nadawała tym wyścigom niesamowitego ekstremu. Po tych zmaganiach w tym jakże wspaniałym gronie najlepszych i to na pierwszym miejscu znalazł się Gabriel Rapacz. Serdecznie mu gratulujemy tytułu mistrzowskiego oraz gratulujemy również tytułu drugiemu Polakowi- Janowi Gudbajowi, który zdobył w tej konkurencji tytuł drugiego wicemistrza Słowacji w snowcrossie.
Trzecia runda Mistrzostw Słowacji w snowcrossie była debiutem dla Wanessy Rapacz, naszej zawodniczki jeżdżącej na co dzień na crossie. Debiut wypadł wspaniale , gdyż nasza riderka w pierwszym i drugim biegu była pierwsza co w indywidualnej klasyfikacji zawodów dało jej pierwsze miejsce i teraz żałuje, że nie wystartowała w całym cyklu tych zawodów. Również serdecznie jej gratulujemy.

galeria