Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

I runda MSPP Dębska Wola 24.03.2019

Wczoraj w Dębskiej Woli w województwie kieleckim rozegrana została pierwsza runda Mistrzostw Strefy Polski Południowej , na którą wstawiło się 124 riderów gotowych do boju po długiej przerwie zimowej.
Z naszego klubu wystartowało, w nie co okrojonym składzie, 16 zawodników. Z powodu kontuzji i innych jeszcze przyczyn nie wystartowali Dariusz Rapacz , Kamil Maślanka, Oskar Stabrawa, Wanessa Rapacz i Marek Jaskulski. Podczas tych zawodów nasi reprezentanci dali pokaz wspaniałej jazdy, kondycja im dopisywała. W każdej klasie mieliśmy swoich przedstawicieli a było ich osiem. Trzech naszych zawodników stanęło na podium. Najwyższe miejsce na podium zdobył po niesamowicie pokazowej jeździe Janusz Śpiewok w klasie MX Masters. Drugich miejsc nie było. Natomiast trzecie miejsca zajęli kolejno: w klasie MX Kobiety Zuzanna Rusin, w klasie MX Open Michał Śpiewok a trzech naszych teamowych zawodników otarło się o podium zajmując czwarte miejsca. W tym tercecie znaleźli się Szymon Masarczyk MX 65, Dawid Jopek MX 85 i Łukasz Papierz MX Open. Dalsze wyniki jeżeli chodzi o nasz klub przedstawiały się następująco:
Klasa MX Junior
5. miejsce debiutujący w tym roku Szymon Jaskółka
8. miejsce Kamil Syc
i jeszcze w tej klasie startował nowy zawodnik zdający na licencję Jakub Budaj z pozytywnym wynikiem