Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

      MIELNO DAKKAR- 4/5 MAJA- Mielno kanał Jamneński

Mielno Dakkar - jedyna taka impreza w kraju:
VI/VII Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej,
I/II Runda Pucharu Morza Bałtyckiego,
W dniach 4-5 maja 2013, między Łazami a Mielnem, dwiema nadmorskimi miejscowościami zostaną rozegrane po raz siódmy zawody w Moto Cross Country. Jest to jedyny w Europie wschodniej rajd po plaży, zawodnicy mają okazje przeżyć wspaniały start przy brzegu morza i doświadczyć jazdy z duża prędkością po piasku. Jedno okrążenie trasy ma długość około dziewięciu kilometrów, w tym ponad trzykilometrowy odcinek po plaży. Dystans do przejechania w każdym biegu zbliża się do 100 kilometrów - 100 kilometrów walki z piaskiem, sprzętem i swoimi słabościami.
W wyścigu może spróbować sił każdy, niezależnie od tego czy jest to amator czy też licencjonowany zawodnik. Amatorzy będę mogli zdobyć w trakcie zawodów Certyfikat, który jest podstawą do uzyskania Licencji Sportowej wydawanej przez właściwy dla miejsca zamieszkania zawodnika Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego.

Trzeba pamiętać, że jazda po piasku potrafi wycisnąć wszystko z zawodnika, wielu jednak właśnie za to ceni sobie ten Rajd. Marzysz o prawdziwym Dakarze sprawdź się w Mielnie - Zapraszamy.
Informacje dla zawodników wraz z Regulaminem Uzupełniającym wkrótce.
Oficjalne otwarcie zawodów - sobota 4 maja godzina 11.00

Regulaminy i pozostałe informacje dla zawdoników
- tutaj