Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

      


   KLUB-MTR-OSIELEC jest stowarzyszeniem zrzeszającym miłośników i pasjonatów sportu motocrossowego, gdyż prawie wszyscy jego członkowie czynnie uprawiają tę dyscyplinę sportu. Dawcami pomysłu i inicjatorami powstania klubu są dwaj bracia Zdzisek i Darek Rapacz, którzy od najmłodszych lat interesują się motocrossem i uprawiają go.

Oni to dzięki sympatii do tego typu dyscypliny sportu jaką jest motocross skrzyknęli się z innymi sympatykami tegoż sportu i wspólnymi siłami zainaugurowali jego powstanie.

Tak więc swym wspólnym poczynaniom nadali ramy organizacyjne, bo już od 13 kwietnia 2007 roku klub nasz oficjalnie został zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieście w Krakowie. Od tego czasu klub prężnie działa i rozwija się.

Dzięki skutecznym staraniom Zarządu 19 czerwca 2007 roku zostaliśmy przyjęci w poczet członków Polskiego Związku Motorowego „PZM”. Przynależność do PZM dała możliwość naszym zawodnikom do wyrobienia licencji i możliwość do uczestnictwa w zawodach o Puchar PZM jak i do uczestnictwa w Mistrzostwach Polski.

W roku 2008 otrzymaliśmy również licencję klubową, która uprawnia nas do udziału i do organizowania zawodów sportowych dla klubów w sporcie motocyklowym.

Celem naszym jest krzewienie wiedzy i kultury motoryzacyjnej, propagowanie sportu motocrossowego, organizowanie wyjazdów na zawody, pomoc i ochrona interesów osób zmotoryzowanych, rozwijanie więzi koleżeńskich wśród członków klubu, organizowanie szkoleń i treningów mających na celu podniesienie kwalifikacji osób tym zainteresowanych.

Wielkim potencjałem klubu są zawodnicy licencjonowani, którzy reprezentują klub na zewnątrz i starają się to robić jak najlepiej. Oni nadają sens i smak całej naszej organizacji. Dzięki nim klub w pewien sposób żyje. Nie zapominamy również o naszych najmłodszych członkach, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w jeździe. Dla nich dopiero zaczyna się przygoda zwana motocrossem. Mamy wielu sympatyków i fanów co nas cieszy i motywuje do efektownego działania.

WŁADZE KLUBU
Prezes – Zdzisław Rapacz
Wiceprezes – Dariusz Rapacz
Sekretarz – Celina Rapacz
Skarbnik – Małgorzta Rapacz
Menadżer – Skowroński Przemysław

KOMISJA REWIZYJNA
Przewodniczący Komisji - Jacek Smoleń
Sekretarz – Małgorzata Pacyga
Członek komisji – Brożek Dominik

CZŁONKOWIE KLUBU więcej»
STATUT więcej»