Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

      Dwa złote medale na Joy Ride Fest w Kluszkowcach!!

271
W ostatni weekend / 24-25 maja/ odbył się wielki festiwal rowerowy w Kluszkowcach. Przez 3 dni, ponad 800 zawodników wystartowało w 9 dyscyplinach rowerowych.
W Downhillu brali udział nasi zawodnicy, którzy odnieśli wielki sukces zdobywając pierwsze miejsca.
Mateusz Smętek zwyciężył w klasie Hobby Hardtail
Darek Kutek w klasie Hobby Full
Michał Ziobro niestety pechowo zaliczył glebę i nie miał szans na walkę o podium.
Zawody w Kluszkowcach cieszyły się bardzo dużą frekwencją, tym bardziej gratulujemy naszym zawodnikom.
Oto jak Darek podsumował całe zawody: " Bardzo się cieszę ze zwycięstwa, tym bardziej, że to moja druga wygrana z rzędu na Joy Ride Fest! Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku ponieważ zawody były mocno obsadzone. w elicie miałbym 8 miejsce, co bardzo cieszy!:) Gratuluję także Matiemu!- Pokazał kolejny raz, że w zjeździe na sztywniaku nie ma sobie równych.- Tylko czekać kiedy wskoczy na fulla
Michał też jedzie bardzo szybko ale ostatnio brakuje mu trochę szczęścia.

foty
wyniki

31.07.2013, 05:55
samuel14/04/2012I am extremely aoenynd by Three and its total unprofessionalism and lies. I have been on the One Plan since October 2010 and have had to raise a few concerns as many customers have. I lodged a complaint with Three in August and it went to the Ombudsman. In January 2012 they found in my favour and order Three to pay me 340 compensation and send me a letter of appology. Three did so and immediately advised that they would be terminating my account!. This is totally wrong and furthermore, I have had numerous conversations with Three staff who have confirmed that, provdiing that I do not change my contract, I could remain on the same tariff forever. Three have blatantly lied and it needs to be sorted out. I intend to take the matter as far as I can, to your parent company, in the courts and the press if its not sorted.