Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

IV edycja Pucharu Południa w Cross Country 02.06.2013

Czwarta edycja Pucharu Południa w Cross Country rozegrana została w Świnnej Porębie koło Wadowic. W zawodach wzięli udział Michał Fujak, Michał Skowroński ,Dominik Brożek i Dariusz Rapacz. Zawody były typowo o charakterze Cross Country to znaczy trasa przebiegała w naturalnych warunkach terenowych. Miedzy innymi została ona wytyczona po dnie jeszcze niezalanego zbiornika wodnego. W klasie S1 Amator , gdzie startowało 35 zawodników, mieliśmy złotego medalistę Michała Fujaka. W tej klasie startował również Michał Skowroński , który ukończył rywalizację na pozycji 16-tej. Niestety nie powiodło się naszemu bardzo dobremu zawodnikowi Dominikowi Brożkowi , który po upadku podczas treningu nie był w stanie kontynuować zawodów. Również złotym medalistą został Dariusz Rapacz w klasie młodzik.