Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

      ZAPRASZAMY DO OSIELCA NA MISTRZOSTWA STREFY POLSKI POŁUDNIOWEJ 31.08.2014

Klub MTR Osielec serdecznie zaprasza 31 sierpnia 2014 do Osielca /Tor Przykiec/ na IV rundę „Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie”. Zawody tej rangi organizowane są przez klub MTR po raz kolejny i cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony zawodników jak i kibiców.
W większości zawodnicy startujący podczas tych zawodów startują na co dzień na arenach motocrossu krajowego i zagranicznego i są często już doświadczonymi zawodnikami. W tym roku również zachęcamy do udziału w tych zawodach wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w motocrossie.
Zapraszamy także naszych wspaniałych kibiców , których doping na zawodach jest niezbędny do tego , aby motywował zawodników do ostrej walki, która przyniesie z pewnością nie lada emocje. Tor „Przykiec”, na którym odbędą się zawody ,jest położony w bardzo atrakcyjnym miejscu z pięknymi widokami na Beskidy i Tatry. Zapewniona będzie podczas zawodów nietuzinkowa , bardzo smaczna gastronomia , którą już dzisiaj polecamy .

Również serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych na Mszę Św. na Torze Przykiec, która odprawiona będzie 30 sierpnia 2014 o godzinie 16;30.

GPS:49.677654 N,19.800625E


mapka dojazdu i plakat

REGULAMIN Uzupełniający 2014