Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

      Więcbork II runda MSPZ-22.04.2018

Na II Rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej do Więcborka wybrali się dwaj reprezentanci naszego Teamu: Kamil Maślanka MX85 oraz Mateusz Golan MX Open. Zawodnicy postanowili sprawdzić swoje siły przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski i pościgać się z czołowymi zawodnikami , których jak wiadomo na północnych strefach nie brakuje. Frekwencja na zawodach dopisała i na bramkach startowych próżno można było się doszukiwać się luki.
Kamil Maślanka, w pierwszym wyścigu klasy MX85 po bardzo dobrym starcie jechał na 2 pozycji, niestety mocna gleba, którą zaliczył pod koniec wyścigu spowodowała, że Kamil linię mety przejechał jako 3. Identyczną pozycję zajął w drugim wyścigu co finalnie zaowocowało, iż Kamil stanął na najniższym stopniu podium.
W kasie Open do boju ruszył Mateusz Golan niestety w 1-szym wyścigi zaraz po starcie spiął się z innymi zawodnikami i już do końca musiał gonić czołówkę . W drugim wyścigu po bez kolizyjnym starcie, mocno trzymał gaz i jechał w czubie stawki niestety zawodnik z młodszej klasy MX Junior uderzył w niego, Mateusz zaliczył glebę i do mety dojechał jako 8 i na tej pozycji ostatecznie zakończył zawody.
galeria